Як вибрати розмальовку-антистрес?

Сьогодні я хотіла б поговорити про популярні нині розфарбовки для дорослих. На ринку зараз їх таке розмаїття, що просто очі розбігаються! Так як же зробити правильний вибір? Як вибрати розмальовку-антистрес не тільки з гарними картинками, але і хорошої якості? Насправді все просто, слід звернути увагу на кілька аспектів при виборі:

Щільність паперу.
Якщо ви хочете розфарбовувати не тільки олівцями, але і вологими матеріалами, такими як акварель або акварельні олівці, то вибирайте розмальовки з щільною папером. Також варто звернути увагу на те, як надруковані ілюстрації: на одній або обох сторонах аркуша. При розфарбовуванні фарбами, краще вибрати видання, в якому кожна ілюстрація знаходиться на окремому аркуші.
Палітурка.
Розмальовка з коптським палітуркою, де зшиваються всі сторінки буде служити довше і не розвалиться, не дивлячись на активне використання. Також книга повинна добре розкриватися в повний розворот, інакше це викличе незручності.
Деталізація і розмір зображень.
Прикиньте, скільки часу ви готові витрачати на розфарбовування. Хочете отримувати швидкий результат, за один вечір? Тоді вибирайте розмальовку з меншою деталізацією або меншими за площею зображеннями. Якщо ж вам вистачає терпіння розфарбовувати одну композицію протягом тижня або місяця, то вибирайте формат побільше з безліччю дрібних деталей.
Тематика.
Після того, як упевнитися в якості видання, просто пробіжіться по зображеннях. Вони повинні вам подобається, інакше ви просто закинете цю розмальовку в дальній ящик.
Я підібрала для вас 5 якісних розмальовок від видавництва МІФ, у яких є головні переваги: якість, ціна і прекрасні зображення.

Не сама звичайна розмальовка для дорослих «Вторгнення дудлов». Автори: Зиффлин і Кербі Росэйнс
Почнемо з матеріальної складової. Книга містить 50 різних ілюстрацій формату А4 з коптським палітуркою. Всі ілюстрації розташовані на одній стороні аркуша, тому можна використати всі матеріали для розфарбовування, які захочеться, в тому числі акварель. Навіть з нею папір веде себе нормально. Зображення розташовані переважно посередині аркуша, що дозволяє вирізати сторінку і подарувати кому-небудь.

Ця розмальовка сподобається тим, кому не подобаються стандартні розмальовки. Всі ілюстрації невеликого розміру, компактні, тому за один вечір можна розфарбувати і насолодитися результатом, не дивлячись на це ілюстрації досить деталізовані. Автор заздалегідь продумав і скрізь намітив світлотіні і текстури, тому навіть коли розфарбувати все одним кольором, то виглядає дуже красиво. Автор залишає простір, що дозволяє продовжити сюжет самому, придумати фон, домалювати дудлов та інше. Так як всі герої розмальовки вигадані персонажі, то можна проявити свою фантазію як завгодно, скористатися будь-якими квітами. Ця розмальовка піднімає настрій, т. до. все чоловічки в ній посміхаються. Можна порадити цю розмальовку всім, кому набридли звичайні розмальовки, і тим, кому подобаються анимарфозы.

Дізнатись ціну або купити «Вторгнення дудлов» на Лабіринті.

Не сама звичайна розмальовка для дорослих «Збіговисько дудлов». Автори: Зиффлин і Лей Мелендрес
Я думаю, ви вже зрозуміли, що з ідеології це приблизно схожа розмальовка з попередньою. Але спробуємо знайти відмінності! На відміну від «Вторгнення дудлов» кожна ілюстрація цієї книги містить багато різноманітних персонажів-монстриків: тут і злий кролик, і незадоволена киця, і одноокий робот, і колобок, які передають свої емоції. Автор дуже постарався і намалював не просто якісь візерунки, хоча вони теж присутні, але і заклав свою ідею в кожен малюнок, який можна трактувати по-різному. Ці ілюстрації цікаво навіть просто роздивлятися! Розмальовка дуже насичена, з безліччю різних деталей (є як більш дрібні, так і великі) і цікавих задумок в стилі дудлинга.

Навіщо потрібна ця розмальовка? Іноді бувають ситуації, коли ви засмучені і хочеться виплеснути негатив. Щоб позбутися від цих емоцій, не випускаючи на інших людей, просто берете цю розмальовку, вибираєте ілюстрацію, яка відображає ваші емоції і вихлюпує їх на сторінку!